7 روز ضمانت برگشت و تعویض کالا ( بی قید و شرط ) | ارسال رایگان تمامی سفارش ها به سراسر ایران

راهنمای جامع خرید کمربند چرمی

آن‌چه در این مقاله خواهید خواند:

کمربند چرمی جزء اقلام ضروری هر کمد لباسی است و به هر لباسی، سبک و استایل می بخشد. با وجود تنوع بالا در بازار، خرید کمربند چرمی می تواند دلهره آور باشد و در مورد اینکه چقدر دوام دارد و چه نوع چرمی در آن به کار رفته است باید اطلاعاتی را کسب کنید.

 چند بار تا الان کمربند خریده اید که عالی به نظر می رسید اما سریع خراب شده است؟ با خواندن مطلب راهنمای جامع خرید کمربند شما را در انتخاب عالی همراهی می کنیم.

کمربند های چرمی یادوام و جذاب هستند و می توانند استایل شما را تکمیل کنند. چالش این است که بین کمربندهای چرمی مردانه با کیفیت و کمربند های ارزان قیمت تفاوت قائل شوید.

چه زمانی باید کمربند ببندید؟

به طور کلی با تمام شلوار ها از جمله جین که دارای حلقه ی کمربند هستند، باید کمربند ببندید. حلقه ها برای همین هستند و کنار گذاشتن آن ها می تواند شلخته به نظر برسد و در مورد لباس های رسمی استفاده از کمربند ضروری است.

تفاوت کمربند رسمی و غیر رسمی

کمربند های رسمی دارای سگگ کوچک تر و عرض بند نازک تر هستند و اغلب براق و همیشه چرمی هستند و کمربند های غیر رسمی دارای سگگ بزرگتر و عرض بند پهن تر هستند و اغلب مات هستند و ممکن است از چرم یا مواد مختلف ساخته شده باشد.

کمربند های رسمی عمدتا برای پوشیدن با کت و شلوار و لباس های رسمی هستند، و برعکس کمربند های غیر رسمی تا حد زیادی با شلوار جین و لباس های کژوال پوشیده می شوند.

چگونه کمربند چرمی با بهترین کیفیت را پیدا کنیم

هنگام خرید کمربند چرمی به نکات زیر توجه کنید:

دانه کمربند چرمی

بافت، طرح و کیفیت چرم مورد استفاده برای ساخت کمربند چرمی همگی با دانه بندی تعیین می شود. به طور کلی، چرم تمام دانه بهترین کیفیتی است که می توانید تهیه کنید، این چرم از لایه رویی پوست است و دانه ای طبیعی دارد.

چرم با دانه بالا دومین نوع چرم موجود پس از دانه کامل است، این نوع چرم نازک تر و دوام کمتری دارد زیرا بیرونی ترین لایه پوست برداشته می شود.

رنگ و پوشش کمربند

هنگام خرید کمربند چرمی، به دنبال آن باشید که با استایل شخصی شما مطابقت داشته باشد. مهم ترین قانون کلی که در انتخاب کمربند باید به خاطر بسپارید این است که باید تا حد امکان با رنگ کفش شما مطابقت داشته باشد. و بسته به استایل شما ممکن است دوخت داشته باشند یا نداشته باشند.

سایز بندی کمربند

هنگام خرید آنلاین، تعیین اندازه کمربند شما می تواند چالش برانگیز باشد، زیرا هر کسب و کاری این کار را متفاوت انجام می دهد. توصیه می کنیم هنگام خرید کمربند چرمی سایز بزرگتر از سایز کمرشلوار خود را سفارش دهید. به عنوان مثال، اگر معمولا سایز ۳۴ می پوشید، برای اطمینان سایز ۳۶ را سفارش دهید.

سگگ کمربند

زمانی که کمربند استفاده می کنید، مطمئن شوید که کمربند و چرم کفش و همچنین فلز کت و شلوار شما با سگگ همخوانی داشته باشد. کمربند شما باید هم رنگ کفش و سایر اکسسوری های چرمی باشد و سگگ فلزی باید با بقیه لوازم فلزی شما مطابقت داشته باشد.

سخن پایانی...

کمربند ها امروزه به اکسسوری های جذابی تبدیل شده اند که نقش به سزایی در استایل افراد دارند و همین عامل موجب شده است که بیشتر افراد قبل از خرید کمربند به دنبال افزایش اطلاعات خود باشند، تا بتوانند یک کمربند چرمی اصل و باکیفیت خریداری کنند.

پیمایش به بالا